R1-V-L 12-53 kW (ar kurināmā uzsildīšanu, bez aizbīdņa)

Akcija !!!

Pērkot katlu, sūknim
Grundfos UPS 25-60
40%
ATLAIDE
193 EUR
116 EUR
<< Atpakaļ
Cena: 659 EUR 775 EUR
Ietaupi: 116 EUR + piegādājam bez maksas visā Latvijā!Apraksts

Izgatavoti Vācijā.

V versijas degļos kurināmā uzsildīšana notiek pirms sāk darboties degļa programma, un turpinās tik ilgi, kamēr deglis netiek izslēgts ar termostatu. Vadības bloka spaiļu sekcijā esošā kontrollampiņa signalizē par sildītāja ieslēgšanu. Ieslēgšana, ja ir auksts kurināmais, tiek bloķēta ar sildītājā ierīkoto termostatu, bet vadības bloks sāk darboties tikai pēc kurināmā sasilšanas. Smidzinātāja turētājā ierīkotā elektriskā sildītāja uzkarsēšanas jaudu var iestatīt iepriekš. Nepieciešamā sildīšanas pakāpe tiek regulēta ar termisko rezistoru, kurš iestatīts pozitīvas temperatūras koeficenta režīmā.

L versijas degļos gaisa aizbīdnis nodrošina, lai bojājumu un izslēgšanas gadījumos neatdzistu kurināmā kamera. Gaisa vārsta vadība – elektriskā. Pirms tiek ieslēgts deglis, gaisa vārsts atveras. Uz tā stāvokli norāda rādītājs servopiedziņā. Stāvokļi „AIZVĒRTS” – „ATVĒRTS”.

Giersch R1-V-L šķidrā kurināmā deglis – tā ir daudzu gadu pieredze un jauno risinājumu intensīvas meklēšanas rezultāts. Šie degļi nodrošina optimālu gaisa un kurināmā samaisīšanu, kurināmais tiek patērēts efektīvāk un ekonomiskāk. Degļa iekšpusē visas komponentes izvietotas tā, lai būtu ērti un viegli to remontēt bojājumu gadījumā.

Piezīme: šķidrā kurināmā deglis bez gaisa aizbīdņa un kurināmā uzsildīšanas. Tiek komplektēts bez sprauslas.

Vēlaties pasūtīt? Tas ir vienkārši!


1.Zvaniet +371-271-88971, +371-259-50783
2.Pasakiet, kāds produkts Jūs interesē
( R1-V-L 12-53 kW (ar kurināmā uzsildīšanu, bez aizbīdņa))
3.Vienosimies par preces piegādes vietu un laiku.
4.Apmaksa par preci notiek preces piegādes brīdī.

Montavimas


Šildymo įrangą montuojame visoje Lietuvoje. Telefonas montavimo klausimas:

8-614-33996