R20-V-L 36-77 kW

Akcija !!!

Pērkot katlu, sūknim
Grundfos UPS 25-60
40%
ATLAIDE
193 EUR
116 EUR
<< Atpakaļ
Cena: 751 EUR 984 EUR
Ietaupi: 233 EUR + piegādājam bez maksas visā Latvijā!Apraksts

Izgatavoti Vācijā.

Iepriekšēja kurināmā uzsildīšana notiek pirms sāk darboties degļa programma, un turpinās tik ilgi, kamēr deglis netiek izslēgts ar termostatu. Vadības bloka spaiļu sekcijā esošā kontrollampiņa signalizē par sildītāja ieslēgšanu. Ieslēgšana, ja ir auksts kurināmais, tiek bloķēta ar sildītājā ierīkoto termostatu, bet vadības bloks sāk darboties tikai pēc kurināmā sasilšanas. Smidzinātāja turētājā ierīkotā elektriskā sildītāja uzkarsēšanas jaudu var iestatīt iepriekš. Nepieciešamā sildīšanas pakāpe tiek regulēta ar termisko rezistoru, kurš iestatīts pozitīvas temperatūras koeficenta režīmā.

Giersch R20-V šķidrā kurināmā degļi – tā ir daudzu gadu pieredze un jauno risinājumu intensīvas meklēšanas rezultāts. Šie degļi nodrošina optimālu gaisa un kurināmā samaisīšanu, kurināmais tiek patērēts efektīvāk un ekonomiskāk. Degļa iekšpusē visas komponentes izvietotas tā, lai būtu ērti un viegli to remontēt bojājumu gadījumā.

L versijas degļos gaisa aizbīdnis aizsargā, lai bojājumu un izslēgšanas gadījumos neatdzistu kurināmā kamera. Gaisa vārsta vadība – elektriskā. Pirms tiek ieslēgts deglis, gaisa vārsts atveras. Uz tā stāvokli norāda rādītājs servopiedziņā. Stāvokļi „AIZVĒRTS” – „ATVĒRTS”.

Piezīme: šķidrā kurināmā deglis bez gaisa aizbīdņa un kurināmā uzsildīšanas. Tiek komplektēts bez sprauslas.

Vēlaties pasūtīt? Tas ir vienkārši!


1.Zvaniet +371-271-88971, +371-259-50783
2.Pasakiet, kāds produkts Jūs interesē
( R20-V-L 36-77 kW)
3.Vienosimies par preces piegādes vietu un laiku.
4.Apmaksa par preci notiek preces piegādes brīdī.

Montavimas


Šildymo įrangą montuojame visoje Lietuvoje. Telefonas montavimo klausimas:

8-614-33996